Author: S***y
Date:
Review: This works so well for my plantar heel pain!!!
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 74.000₫
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Foot |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Ball |
| Chiều dài | 16.5 cm |
| Chiều rộng | 6.5 cm |
| Chiều cao | 6.5 cm |
| SKU | sb2410043998381798 |
Author: S***y
Date:
Review: This works so well for my plantar heel pain!!!
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***a
Date:
Review: Amazing help to relax and smooth
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***1
Date:
Review: Ball for massage , solid For a baby super
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***0
Date:
Review: “هذا المنتج مثال حقيقي على الإبداع والجودة! تم تصميمه بعناية ليتجاوز التوقعات ويوفر حلاً مبتكرًا ومريحًا لكل المستخدمين. سواء كنت تبحث عن الأداء العالي، أو التصميم الأنيق، فهذا المنتج يجمع بينهما بطريقة مبهرة.”
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm